You have reached the website . If you want to visit the global website www.daylong.com click here.

Daylong Face sensitive SPF 30 gél-fluid

Špeciálne pre tvár
Daylong Face sensitive SPF 30 gél-fluid

Gél-fluid neobsahuje tuky ani emulgátory a poskytuje tak vynikajúcu ochranu pre ľudí trpiacich Mallorca akne alebo inou alergiou na slnko. Je mimoriadne vhodný pre každodennú ochranu tváre pred slnkom a taktiež ako dobrý základ pod mejkap. Gél-fluid sa rýchlo vstrebe, zmatňuje a zanecháva na pleti príjemný zamatový pocit.

Vlastnosti

Obsahuje širokospektrálne UVA a UVB filtre.Bez tukov a emulgátorov.
Nekomedogénny.
Vhodný ako podklad pod make-up.Extrémne odolný voči sladkej i slanej vode.
Dermatologicky testované.
Bez parfumu, parabénov a ďalších konzervačných látok.

Použitie

Aplikujte na dennej báze. 
Pred pobytom na slnku naneste v dostatočnom množstve a nechajte dobre vstrebať.Zabráňte kontaktu s očami.Pri nadmernom potení, plávaní a sušení aplikáciu prípadne zopakujte. Nízke dávky výrazne znižujúochranný účinok.

Zloženie

Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Alcohol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, VP/Eicosene Copolymer, C12-15 AlkylBenzoate, Dibutyl Adipate, Cyclodextrin, Tocopherol, Acrylates/C10-30, Alkyl Acrylate Crosspolymer,Triethanolamine, Lauryl Glucoside, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, BHT

Daylong Face sensitive SPF 30 gél-fluid – dostupné veľkosti
veľkosť
30 ml
Nájdete v každej dobrej lekárni

Fototyp

 • Fototyp 1
  Fototyp 1

  Veľmi svetlá, citlivá koža, pehy, svetlé oči, červené alebo blond vlasy Rýchle začervenanie, ale žiadne zhnednutie Prah začervenania kože cca. 10 min.

 • Fototyp 2
  Fototyp 2

  Svetlá, citlivá koža, svetlé oči, svetlé vlasy Rýchle začervenanie, ale len pomalé zhnednutie Prah začervenania kože cca. 10 – 20 min.

 • Fototyp 3
  Fototyp 3

  Stredne svetlá koža, tmavé vlasy, tmavé oči Zriedkavo sa spáli, jednoducho a pomaly pigmentuje Prah začervenania kože cca. 30 – 45 min.

 • Fototyp 4
  Fototyp 4

  Tmavá koža, tmavé oči, tmavé vlasy Zriedkavo sa spáli, rýchlo a výrazne zhnedne Prah začervenania kože cca. 30–45 min.

 • Fototyp 5
  Fototyp 5

  Tmavá koža, tmavé oči, tmavé vlasy Zriedkavo sa spáli, koža menej citlivá na slnečné žiarenie Prah začervenania kože cca. 60 min.

 • Fototyp 6
  Fototyp 6

  Veľmi tmavá koža, tmavé oči, tmavé vlasy Zriedkavo sa spáli, koža menej citlivá na slnečné žiarenie Prah začervenania kože cca. 90 min.