You have reached the website . If you want to visit the global website www.daylong.com click here.

Slnko si na konci dňa môže vydýchnuť. Koža tiež.

Daylong after sun Gel

Daylong after sun Gel je chladivý a hydratačný gél na celotelové používanie (vrátane tváre), určený pre kožu namáhanú slnkom. Neobsahuje alkohol, ľahko sa nanáša a ochladzuje kožu vďaka inovatívnemu „Quick Breaking Formula“ efektu. Gél sa dobre roztiera, rýchlo sa vstrebe a nelepí. Ošetruje, upokojuje a hydratuje kožu panthenolom a glycerínom. Neobsahuje parfum, emulgátory, minerálne oleje a prídavné konzervačné látky. Daylong after sun Gel je ideálny pre citlivú kožu.
Viac informácií.

Daylong after sun Lotion

Daylong after sun Lotion je hydratujúce a ošetrujúce lócio s chladivým účinkom. Ochrannú funkciu rohovej vrstvy kože posilňujú esenciálne nenasýtené mastné kyseliny a fosfolipidy. Spolu s dexpanthenolom a glycerínom pôsobia proti strate vody, ktorú zapríčiňuje intenzívne slnečné žiarenie. Vitamín E pôsobí proti voľným radikálom. Lócio sa rýchlo vstrebe a nezanecháva rušivý mastný lesk. Neobsahuje prídavné eulgátory a konzervačné látky.
Viac informácií.

Daylong after sun Repair

Daylong after sun Repair obsahuje aktívny enzým na opravu DNA – endonukleázu. Zapuzdrený v lipozómoch, preniká tento enzým do kože a opravuje slnkom poškodené kožné bunky. Podobné enzýmy sa v koži vyskytujú aj prirodzene a prispievajú tak k rýchlej regenerácii kože po pobyte na slnku. Pravidelné používanie Daylong Night Repair napomáha regenerácii kožných buniek, ktoré boli poškodené slnkom, čím zmierňuje prejavy predčasného starnutia kože. Lipozomálne lócio zároveň obsahuje glycerín, dexpantenol a vitamín E. Tieto látky sú prospešné pre dlhodobú hydratáciu a starostlivosť o kožu. Neobsahuje prídavné konzervačné látky.
Viac informácií.