You have reached the website . If you want to visit the global website www.daylong.com click here.

Zažiť Daylong Zažiť ochranu.

Hlavnou snahou našich vývojárov je dostať UV filter tam, kde má byť: na všetky vyvýšeniny a priehlbiny kože. Nesmiete mať lepkavý pocit na koži. Preto sú produkty Daylong vo forme špeciálneho lipozomálneho lócia. Užívatelia – hlavne deti – nepoznajú toto vedecké pozadie ale spokojne si vychutnávajú konečný účinok: dobrú rozotierateľnosť a príjemný pocit na koži. Ochrana úzko súvisí s príjemným pocitom po nanesení Daylongu. Ten, kto to vyskúšal, už vie: vysokoúčinnú slnečnú ochranu je možné skutočne zažiť.

Daylong regular SPF 15
Daylong ultra SPF 25
Daylong ultra SPF 25 Spray

Lipozomálne lóciá a spray na telo a tvár so strednou ochranou a fotostabilnými filtrami. Ponúkajú vysokoúčinnú UVA a UVB ochranu. Lóciá sú extrémne odolné voči sladkej i slanej vode. Ľahko sa rozotierajú, rýchlo sa vstrebú a ošetrujú kožu s Aloe vera a vitamínom E. Neobsahujú prídavné konzervačné látky a parfum.

Daylong ultra SPF 25 GelFluid

GelFluid je vhodný pre mastnú kožu so sklonom k akné a pre kožu citlivú na slnečné žiarenie. Neobsahuje tuky, ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstrebe a ošetruje kožu s dexpanthenolom a vitamínom E. Fotostabilné UV filtre ponúkajú vysokoúčinnú UVA a UVB ochranu. Neobsahuje prídavné konzervačné látky, emulgátory a parfum.

Daylong extreme SPF 50+

Daylong extreme je lipozomálny produkt slnečnej ochrany (opaľovacie mlieko) pre kožu extrémne citlivú na slnečné žiarenie a pri extrémnej expozícii UV žiareniu (napr. vysokohorské prostredie a trópy). Fotostabilné UV filtre ponúkajú vysokoúčinnú UVA a UVB ochranu. Lócio sa ľahko rozotiera a ošetruje kožu s Aloe vera a vitamínom E. Neobsahuje prídavné konzervačné látky a parfum.

Daylong ultra SPF 25 Stick
Daylong extreme SPF 50+ Stick

Praktické tyčinky s fotostabilnými UV filtrami ponúkajú vysokoúčinnú UVA a UVB ochranu pre citlivé partie kože, ktoré sú obzvlášť vystavené slnečnému žiareniu – pery, nos, líca, čelo, uši a tiež okolie očí.